Kategorilendirilmemiş

Nakliye Firması Seçerken Dikkat!

 1. Nakliye firması ile iletişime geçmeden önce internet üzerinden araştırma yapın. (Bunlar forum siteleri ya da firmanın kendi web sitesi olabilir. )
 2. Onlarla çalıştıklarından emin olduğunuz kişi ya da kişilere ulaşın ve onlara aklınıza takılan soruları sorun.
 3. Firmayla iletişime geçin. Fiyat tekliflerini alın. Birkaç tane nakliye firması için bunu yapın ki herhangi bir firma sizi dolandırmasın.
 4. Firma yetkililerine aklınızdaki bütün soruları sorun. Firma iyi bir firmaysa sizi bilgilendirecektir. Fakat sizi önemsemiyorsa kesinlikle o firmadan uzak durun.
 5. Her şeyi net ve açık bir şekilde konuşun anlaşın. Artık iyi firmalar sizin için eşyalarınıza sigorta bile yapıyorlar.
 6. Her şeyi nakliye firmasına toplatıyor iseniz değerli eşyalarınızı alın ve evde var olan her şeyi listeleyin. Evden çıkarken de firma yetkilisine imzalatın. Bu sayede eksik bir şey varsa belli olur.

8 Yorum

 • Yurdanur Ecem Alkan

  Tavsiyeler için çok teşekkürler. Aydınlatıcı bilgiler doğrusu. Bu zamanda dikkatli olmak gerekiyor nakliye firması seçerken. Eşyalara zarar gelebiliyor. En kötüsü geleceğiz denilip gelinmiyor. Bende bundan sonra nakliye firması seçerken sizin tavsiye ettiğiniz firmaları seçeceğim. Tekrar teşekkürler. İyi günler dilerim.

  • admin

   En iyi ve en güvenilir firmaları bizim sitemizden kolaylıkla bulabilirsiniz Yurdanur hanım. Dolandırıcılarla karşılaşmayın diye elimizden geleni yapıyoruz. Nakliye Mühendisi olarak siz değerli müşterilerimiz için en iyi firmalara yer vermeye çalışıyoruz. İyi günler dileriz

 • Emel Taş

  Sayın Nakliye mühendisi verdiğiniz açıklayıcı bilgi ve yardımınız için çok teşekkürler. Sayenizde en iyi firmayı seçtim. Iyiki varsınız. Sizi etrafımdaki insanlara da tavsiye edeceğim. Iyi günler

  • admin

   Sizin adınıza çok sevindik Emel hanım. Bizler sizin için varız. Amacımız size en iyiyi en uyguna sunmak ve sizlerin güvenini kazanmak. Çok teşekkür ederiz. İyi günler

 • Metin Işık

  Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederiz. Sayenizde benim için doğru olan nakliye firmasını bulacağım. Sizi takip edip öğrenebileceğim ne varsa buradan öğreneceğim.

  • admin

   Rica ederiz 🙂 Herhangi bir olumlu ya da olumsuz durum yaşarsanız yorum olarak gönderirseniz seviniriz. İyi günler dileriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir