İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Bornova Evden Eve Nakliyat

İzmir Evden Eve Nakliyat

İzmir Bornova Evden Eve Nakliyat firmaları yalnızca İzmir içine değil tüm illere nakliye hizmeti verir. Ege bölgesinde nakliye sektöründe öncülük yapacak büyüklükte bir firmayız. Firmamız işlerini büyük bir ciddiyetle yapmakta olup nakliye anlaşmasından tutun taşınma da dahil olmak üzere her iş aşamasında titiz davranmaktayız. İşlerini ciddiyetle yapmayan firmadan herhangi bir şey beklemeyin. Bu tarz nakliye firmaları her işini eksik yapar. Yalnızca bizim için geçerli değil rakibimiz olan ama işini ciddiyetle yapan firmalarında bizler de arkasında dururuz. Bulunduğumuz sektörün kıymetini artıracak herkesin başımızın üstünde yeri vardır.

İzmir Bornova Evden Eve Nakliyat firmalarından tavsiye olarak bir firma öğrenmek isterseniz bizler tabi ki de kendimizi gösteririz. Çünkü yalnızca kendimize sahip çıkabiliriz. Bizim elemanlarımız yanlış yapsa buna engel olabiliriz. Fakat başka bir nakliye firmasını tavsiye edersek ve o firma yanlış bir iş yaparsa onlara engel olamayız. Biz olabildiğimiz kadar iyi bir firma olmaya çalışıyoruz. Sizler için en iyi nakliye hizmetini sunmak için çabalıyoruz. Umarız sizlere layık bir firma olabiliriz.

İzmir Bornova Ev Taşıma firması olarak İzmir Nakliyat sektöründe iyi bir izlenim bırakmış bir firmayız. Bunun nedeni de temiz işçilik yapmamız. Sizlere sunacak bir çok hizmetimiz bulunmaktadır. Asansörlü nakliyat’dan tutun ambalajlama hizmetlerine kadar her işinizi yapmaktayız. Firma olarak önce eşya hacmini belirleyip ona göre araç gönderiyoruz. İsteğinize bağlı olarak ya siz evi topluyorsunuz ya da belli bir bedel verip bu işlerin hepsini bize yaptırıyorsunuz. Eşyalarınız ambalajlandıktan sonra araca yüklenir. Eşyalarınız listelenip bu şekilde yola çıkar. Bu şekilde kayıp eşya durumu olmuyor.

İzmir Bornova Eşya Taşıma firmamızın yaptığı son iş örneği aşağıda yer almaktadır.

Tarih : Şubat/2018

Nereden : İzmir (Buca) 2.kat

Nereye :  Adana (Ceyhan) Zemin Kat

Eşya Miktarı : 2+1 Tam Eşyalı

Nakliye Asansörü : Kullanılmadı

Eşyaların Toplanması : Müşteriye Ait

 

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir