Bitlis Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bitlis Evden Eve Taşımacılık

Bitlis Şehirler Arası Nakliyat

Sayın Bitlis evden eve nakliyat müşterileri, sizlere kaliteli eşya taşıma hizmeti vermek için kurulmuş olan firmamızı yakından tanıyın istedik. Bir nakliye firmasından beklenen tüm özellikleri taşımaktayız. Planlı programlı çalışıyoruz. Ne zaman nerede olmamız gerektiğini, ne zaman hangi işi yapacağımızı önceden belirleyip işe o şekilde başlıyoruz. Firmamız ucu açık planları sevmemektedir. Bizim için her şeyin önceden belirlenmesi şarttır. Bu şartlar sağlandığı zaman doğru yolda olduğumuzu düşünmeye başlıyoruz. 

Bitlis Evden Eve Taşımacılık olarak şehirler arası nakliye hizmeti sağlamaktayız. Firmamız yüksek katlı binalar için nakliye asansörü temin edebilmektedir. İşimizi en doğru şekilde yapmamızı sağlayacak hiçbir yoldan kaçmıyoruz. Nakliye sektöründe çırak olarak nitelendirilecek bir firma değiliz. Uzun yıllar bu sektörde sizlere hizmet verdik. Bütün çalışanlarımız işinde başarılı olan kişilerdir. Her eşyanın nasıl korunması gerektiğini, nasıl taşınması gerektiğini çok iyi bilirler. Söylediğimiz gibi, bu işi yıllardır yapıyoruz. Tamamen ev eşyası taşımayla geçen aylarımız oldu. Dinlenmek için bir günümüzün olmadığı aylar oldu. Bitlis şehirler arası evden eve nakliyat firması olarak çok beğenilen ve tavsiye edilen bir nakliye firması olmamızdan dolayı telefonlarımız bazen hiç susmuyor. Bizler de bizi arayan herkese hizmet sağlamak isteriz fakat aynı andan 6-7 yerde olamıyoruz. Bunun için çok sayıda araç ve personel lazım. Biz yine de pes etmiyoruz. Para kazandıkça araç sayımızı ve personel sayımızı arttırıyoruz. İstiyoruz ki Türkiye’nin birçok yerine her insanımıza kaliteli, sigortalı nakliye hizmeti götürelim. 

Bitlis evden eve nakliyat firması olarak sizlere birkaç önerimiz var:

  • Taşınmadan en az 2 hafta önce taşınacağınız yeri tutun. Sözleşme yapın.
  • Bütün eşyalarınızı gözden geçirin hangileri taşınacak belirleyin.
  • Gereksiz eşyaları başınıza yük etmeyin. İster atın, ister satın ya da ihtiyacı olan birilerine verin.
  • Taşınacağınız yerin tadilatı varsa taşınmadan önce halledin. Taşındıktan sonra eşyalarınız zarar görebilir ya da size engel olabilir.
  • Anlaştığınız firma ile tüm ayrıntıları görüşün. Eşya hacmine uygun araç getirsinler. Son dakika sürprizi yaşamayın.
  • Bir kaç firmadan teklif alın. Taşıma koşullarını öğrenin. 
  • Sahte bir nakliye firmasına denk gelmemek için firmayı iyice araştırın.

Bizleri dinlediğiniz için teşekkür ederiz. Bizden fiyat teklifi almak için isterseniz sitede bulunan numaralardan ulaşın, dilerseniz fiyat teklifi formunu doldurun. Biz size en kısa zamanda dönüş yaparız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir