Artvin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Artvin Dost Evden Eve Nakliyat

Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin Dost Evden Eve Nakliyat, hizmetini profesyonel ekibi ile kaliteli ve uygun fiyata yapmaktadır. Güvenilir ve sigortalı taşıma yapan bir firmayız. Eşyalarınız şehirler arası sorunsuz ve hijyenik bir şekilde yeni adresinize taşınır. Artvin’de ev taşıma hizmeti haricinde ofis ve büro taşımacılığı hizmeti de sunmaktayız. Aynı şekilde ofis ve büro eşyalarınız da ambalajlı ve sigortalı bir şekilde istediğiniz adrese taşınır. Sizlere kaliteli ve sorunsuz nakliye hizmetinin yanında hızlı taşımacılık da sunmaktayız. Nakliye asansörleri kullanılarak taşınma işleminiz oldukça hızlı bir şekilde yapılmaktadır.

Artvin Dost Eşya Taşıma olarak 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Geniş araç filomuz ve işinin ehli kadromuz ile sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Artvin Dost Evden Eve Nakliyat firmamızın son yaptığı iş örneği aşağıda yer almaktadır.

Tarih : Kasım 2017

Nereden : Artvin 3.kat

Nereye : İstanbul 5.kata

Eşya Durumu : 2+1 tam eşyalı

Taşınma Şekli : İki taraflı nakliye asansörü

Ek hizmet : Ambalajlama, Sigorta

İş örneğinde gördüğünüz tarz işler yapmaktayız. Hizmetlerimiz sonunda fatura da vermekteyiz. Artvin Dost Nakliyat firmamız ev ve ofis eşyalarınızın nakliyesini yapmaktadır. Firmamıza 7/24 ulaşıp fiyat teklifi alabilirsiniz. İş hakkında kafanıza takılan ve sormak isteğiniz tüm soruları sorabilir detaylı bilgi alabilirsiniz. İş anlaşması yapıldıktan sonra uzmanlarımız evinizde sizi ziyaret ederek eşya durumunu görüp ona göre planlama yaparlar. Eşya durumunuza göre araç boyutu, çalışacak elaman sayısı ve kullanılacak ambalaj türü ve miktarı belirlenir. Fiyatta da anlaşıldıktan sonra taşıma işleminin günü ve saati belirlenir. Biz işini planlı programlı yapan nakliye firmasıyız. Sizlerde tüm bu ayrıcalıklarımızdan yararlanmak, en iyi hizmeti en uygun fiyata almak istiyorsanız hemen bizi arayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir