Ardahan Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ardahan Evden Eve Nakliyat

Ardahan Firması

Nakliye sektörüne girdiğimiz günden beri kendimizi bu işte geliştiriyoruz. Çağa uyum sağlayıp müşteri ihtiyaçlarına göre kendini geliştiren Ardahan  Evden Eve Nakliyat şuan bu sektörün en iyilerinden biri haline gelmiştir. Firma bunu görüp tabi ki de işi boşlamadı, halen kendini geliştirmektedir. Müşterilerini etkin dinleyip, istek ve şikayetlerini dikkate almaktadır. Her zaman için rakip olarak başka firmaları değil, kendini rakip olarak görmüştür. Bundan dolayı her yıl bir önceki yıldaki durumundan daha iyi bir seviyede olmayı amaç haline getirmiştir. Diğer firmaların yaptığı gibi yalnızca para kazanmaya odaklı, müşteri memnuniyetini hiçe sayan bir firma olmamıştır. Biz her şeyden önce insanı ön planda tutarız.

Ardahan Nakliyeciler firması size ve eşyalarınıza değer veren bir firmadır. Bundandır ki kadrosunu da işinin ehli, profesyonel ve güler yüzlü insanlardan oluşturur. Biliyoruz ki en iyi nakliye hizmeti en iyi elemanlarla mümkündür. Eleman kötü olursa hizmet zorlaşır. Kadromuzda taşıma işlemi yapan elemanlar haricinde marangoz ustası ve ambalajlama yapan elemanlarımızda bulunmaktadır. Personelimiz sökme işlemlerinizi de yapmaktadır (stor perde, gömme dolap, avize vs.). Ayrıca nakliye asansörümüz de bulunmaktadır. Nüfus artışıyla insanlarda barınma ihtiyacının yetersizliğinden yüksek katlı binalar yapıldı. Bunun böyle olmasından dolayıda hamal sırtında eşya taşımak güçleşti. Bu şekilde yapılan işlerde hem elemanlar sağlık kaybına maruz kaldı hem de fazla zaman kaybı gerçekleşti. Teknolojik çözüm olan nakliye asansörü bu sorunu çözdü. Bizler de teknolojiyi takip eden bir firma olarak hemen araç filomuza nakliye asansörünü de ekledik. Ardahan Nakliyat artık işlerini daha sağlıklı ve hızlı yapar oldu.

Ardahan Evden Eve Nakliyat firmamız Ardahan’da parça eşya taşıması yapmamaktadır. Firmamız Ardahan Nakliyeciler olarak şehirler arası ev ve ofis taşıması yapmaktadır. Bizlerle iletişime geçip fiyat teklifi alabilir ve iş hakkında bilgi alabilirsiniz.

2 Yorum

  • Suat Toprak

    Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim. Nakliye firması seçmeden önce çok fazla kuşkum vardı. Ama ilk andan itibaren size güvenmem gerektiğini bana gösterdiniz. Ardahan evden eve nakliyat firmaları arasından hem en uygun fiyatlı hem de en iyi firmalardan birisiniz. Tekrar çok ama çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar bol kazançlar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir