Mersin Evden Eve Nakliyat Firmaları

Mersin Mezitli Evden Eve Nakliyat

Mersin Evden Eve Nakliyat

Mersin Mezitli Evden Eve Nakliyat olarak 26 yıldır eşya taşımacılık işi içindeyiz. Kurulduğu ilk günden itibaren her zaman amacımız siz kıymetli müşterilerimize sorunsuz, kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti sunmak olmuştur. Bugün Mersin’de çok tanınan ve tercih edilen firmalardan biriyiz. Bu başarımızı her zaman işini en iyi şekilde yapan çalışan arkadaşlarımız ve en çok da siz değerli müşterilerimize borçluyuz. Bizi tercih ettiğiniz, sevdiğiniz, güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Mersin Mezitli Eşya Taşıma ailesi olarak size her zaman için ey iyiyi en uyguna sunmaya çalıştık. Hedefimiz Mersin’in en iyi firması olabilmek. Bunun için hiç durmadan gece gündüz çalışmaktayız. Şimdiye kadar hiç bir müşterimizi yarı yolda bırakmadık. Söz verdiğimiz saatte geldik, eşyaları sorunsuz bir şekilde ve vaktinde taşımaya çalıştık.

Mersin Mezitli Nakliyat şehir içi olduğu gibi şehirler arası da hizmet vermektedir. Bununla birlikte Mersin’de ender bulunan asansörlü taşıma hizmeti sunmaktadır. Artan yüksek bina sayısı, asansörlü taşımacılığı zorunlu kılmıştır.

Kurulduğunda tek bir araçla başlayan Mersin Mezitli Eşya Taşıma firmamız şuanda araç filosunu oldukça genişletmiştir. Kafanıza takılan ya da merak ettiğiniz ne varsa ve fiyat almak için üstteki numarayı aramanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız size en net cevapları vereceklerdir.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir