Iğdır Evden Eve Nakliyat Firmaları

Iğdır Nakliyat

Iğdır Evden Eve Nakliyat

Iğdır Evden Eve Nakliyat müşteri beklentilerinin farkında olan bir nakliye firmasıdır. Firmamızın hedefi yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimizin onayını almak bizim için bir servettir. Para kazanma hırsıyla yanlış yola girecek bir firma değiliz. Alnımız ak, başımız dik her zaman. Biz sizden yalnızca hak ettiğimiz ücreti isteriz. Fazlasında gözümüz yoktur.

Iğdır Asansörlü, sigortalı Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır. Ayrıca yüksek katlarda nakliye asansörü hizmeti vermekteyiz. Dar, alçak tavanlı merdivenler dert değil artık. Onlardan dolayı eşyalarınız zarar görmeyecek. Teknolojiyi takip ediyoruz. Sektörümüz ile ilgili gelişmeleri kaçırmıyoruz. Iğdır’dan Eşya Taşıma hizmeti verecek en iyi firmalardan biriyiz.

Iğdır Şehirler Arası Nakliye hizmeti veren firmamız, Türkiye’nin her bir noktasına kadar gitmektedir. Firmamız ambalajlama işlemi de yapmaktadır. En kaliteli ambalajları kullanıyoruz. Eşyalarınız dışarıdan gelecek her türlü zarardan korunuyor. Eşyalarınızın bir kısmı da özel yapım ahşap sandıklar ve fıçılarda taşınmaktadır. Stor perde, avize, gömme dolap gibi eşyalarınızın da söküm işlemlerini yapıyoruz. Iğdır Nakliyat firmamız sizler için en kaliteli hizmeti sunmak istemektedir ve bu yüzden her daim çalışmaktadır.  Bizi tercih etmenizi en samimi duygularımızla istiyoruz. Hemen aşağıda firmamızın en son yaptığı iş bulunmaktadır.

Tarih: Temmuz/2018

Nereden: Iğdır 2.kat

Nereye: Çanakkale 4.kat

Eşya Miktarı : 2+1

Taşınma Biçimi : Nakliye Asansörü

Ek Hizmetler: Ambalajlama, Sigorta, Montaj ve Söküm işlemleri

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir